SİLVERFONİ SIKÇA SORULAN SORULAR
Sitenizden Özel bilgiler ile Alışveriş Yapmak Güvenli mi?
www.silverfoni.com üzerinden yapacğınız her alışveriş 256 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır. Dolayısıyla kart bilgileriniz direkt banka veri tabanına ulaştığından dolayı herhangi bir şekilde tarafımızdan kaydedilmesi veya başkaları tarafından bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir.
ÜYELİK VE ŞİFRE İŞLEMLERİ
Sipariş Vermek İçin Üye Zorunluluğu Var mı ?
Sipariş Vermek İçin Üye Zorunluluğu kesinlikle yoktur.Birkaç adımda üye olmadan sipariş verebilirsiniz ancak üyelik avantajlarından ve kampanyalardan haberdar olmak ve yararlanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz.
Üye Olmak Ücretli midir ?
Hayır Silverfoni'ye üyelik ücretsizdir.
GARANTİ VE ÜRÜN KALİTESİ
Ürünleriniz gümüş mü ?
Mağazamızdaki bütün ürünlerimiz 925 ayar gümüştür.Replika ya imitasyon hiçbirşeyin satışı yapılmamaktadir.Model ve tasarımlara göre veya müşteri isteğine göre;radyum,14 ayar ve 18 ayar altın da kaplanabilmektedir.
Gümüş Kararma Yapar mı?
Gümüş kimyası gereği kararabilmektedir.Parfüm, deterjan, vb yoğun kimyasal içerikli maddelere maruz bırakılmamaları tavsiye edilir.Ancak özel altın kaplama teknikleri uygulanmış ürünlerde kararma olmaz.Silverfoni olarak kararma yapabilecek ürünlerinizi ilk günkü gibi olması için ücretsiz şekilde destek veriyoruz.
Ürünler Garantili mi ?
Silverfoni olarak ürünlermiz gümüş olması hususunda garantilidir.Kişisel kullanım hatalarından dolayı yaşanabilecek hertürlü olumsuzluğa karşı tarafımızdan 1 yıl boyunca ücretsiz destek verilmektedir.
Ürünlerin Taşı Düşermi ?
Ürünlerimiz Silverfoni garantisi altındadır.Yüksek teknoloji ve taş mıhlama teknikleri ile üretilen ürünlerde taş düşmesi genelde kullanıma bağlı olarak gerçekleşebilmektedir.Yaşanabilecek hertürlü sorunda tarafımızdan ücretsiz destek verilecektir.
Yüzük Ölçüm Tutmazsa Ne Yapabilirim ?
Silverfoni'den kaynaklanmayan durumlarda (yüzük ölçüsünü müşterinin verdiği);ürün ölçüleri parmağnıza olmaması durumunda , gidiş ve dönüş ücretlerini ödemek koşuluyla birebir değişim yapılabilmektedir.En uygun değişim imkanlarını Silverfoni olarak sağlamaktayız.Değişim şartları için tıklayın
SİPARİŞ VE KARGO
Ödeme Yöntemleri Nelerdir ?
Silvefoni olarak Kapıda Nakit Ödeme , Havale/EFT seceneklerini de kullanabilirsiniz.
Siparişim Kaç Günde Elimde Olur ?
Silverfoni Gümüş Takı ve Aksesuar'dan hafta içi saat 17.00’e kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün kargolanır ve Aras Kargo ile en geç iki (2) iş günü içerisinde teslim edilir;hafta içi saat 17.00’ten sonra vereceğiniz siparişleriniz ertesi gün kargolanır ve iki (2) iş günü içerisinde teslim edilir. Hafta sonu ve tatil günlerinde vereceğiniz siparişleriniz haftanın ilk iş günü kargolanır ve iki (2) iş günü içerisinde teslim edilir. Kişiye özel siparişlerde üretim hızına bağlı olarak ekstra bilgilendirilirsiniz. Söz verilen günde kargolanır, iki (2) iş günü içerisinde teslim edilir. Ayrıca siparişinizi sizinle beraber Silverfoni de aynı titizlikle takip edip sizi bilgilendirir.
Hangi Kargo Yöntemi ile Gelecek ?
Adrese teslim ve şube teslim olmak üzere iki çeşit yöntem vardır.Tercih müşterimizindir.Ürünlerin Aras Kargo ile gönderimi sağlanmaktadır.Aras kargonun dağıtım yapmadığı bölgeler için PTT Kargo ile de gönderim yapılmaktadır.
Ne Kadar Kargo Bedeli Ödeyeceğim ?
Aksi belirtilmedikçe Aras Kargo ile 100 tl ve üstü alışverişlerde kargo bedeli ücretsizdir.100 tl nin altında kalan siparişlerde ise anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile 6-10 tl arası bir ücret talep edilmektedir.Ancak site üzerinde aksi belirtilmemişse bu durum geçerlidir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?